Już w sprzedaży najnowsze modele mobilnych przemysłowych komputerów MobiPC® Emi Kontakt Szukaj MobiPC® - Main page MobiPC® - Strona główna
  Piątek, 19 Sierpień 2022 - 19:39:04 - EST, Imieniny: Bolesława, Jana, Sykstusa

APLIKACJE - Nauka

  • Lucid Triton - Nowy standard wydajności
  • Zwiększ twoją szybkość akwizycji dzięki Matrox Rapixo CXP
  • Pierwsze na świecie kamery przemysłowe z interfejsem 25GigE
  • Załaduj swoją nauczoną sieć neronową bezpośrednio do kamery Flir FireFly
  • CRI JOLANTA - Dystrybutor systemów wizyjnych
  • Już w sprzedaży najnowsze modele szybkich kamer przemysłowych Flir Oryx
  • Kamery EVT 10GigE Vision
  • CRI mobiPC EMI - Najmniejszy mobilny komputer przemysłowy

Aplikacje

 

Kontakt

 

Oprogramowanie Xcitex 3-D FlightPath

Oprogramowanie Xcitex 3-D FlightPath

3-D FlightPath to najdokładniejsze na świecie oprogramowanie do pomiaru i obliczania trajektorii lotu kul, pocisków balistycznych, pocisków rakietowych i innych obiektów latających.

Oprogramowanie 3-D FlightPath zostało zaprojektowane specjalnie do użytku w testach aerobalistycznych. Zostało ono zainstalowane w ponad 30 strzelnicach testowych na całym świecie - od narodowych strzelnic testowych badających pociski rakietowe, poprzez strzelnice badające pociski małych kalibrów, aż do laboratoriów badających lot kul. Dostępne są różne wersje oprogramowania dopasowane do aplikacji w zależności od wymaganego zasięgu i protokołów testowych.

Opis

Obraz wersji Opis wersji
Fixed Camera Edition Fixed Camera Edition
Ta edycja jest idealna do obliczania pułapu lotu, odchylenia, prędkości i trajektorii przy użyciu wielu szybkich kamer umieszczonych w stałych pozycjach. Wersja Fixed Camera Edition jest szeroko stosowana zarówno do testowania dużych pocisków, jak i badań lotu kul małego kalibru. Jest to najdokładniejszy pakiet analizy dynamiki lotu na rynku - zgodnie z testami wykonanymi przez naszych klientów!
Automated Fixed Camera Edition Automated Fixed Camera Edition
Idealna do zautomatyzowanych, powtarzalnych testów pocisków małego kalibru wzdłuż linii lotu lub w punkcie uderzenia. Inżynierowie testujący mogą ustawiać oprogramowanie tak, aby automatycznie rejestrować i statystycznie sortować pułap lotu, odchylenie i pozycje uderzenia.
Flash X-Ray Edition Flash X-Ray Edition
Ta edycja jest używana w połączeniu z ortogonalnymi systemami rentgenowskimi z firm takich jak np. L3 Communications. Systemy błysków rentgenowskich są często używane przy badaniu pocisków balistycznych na dużych strzelnicach, aby uchwycić ruch w kuli ognia w pierwszych kilku metrach po wystrzeleniu.
Flight Tracker Edition Flight Tracker Edition
Większość narodowych strzelnic jest wyposażona w jeden lub więcej obserwatorów lotu (Flight Follower z MS Instruments) lub system śledzenia trajektorii (Trajectory Tracker ze Specialised Imaging). Poprzez połączenie zeskanowanych danych kątowych z szybkimi obrazami wideo z tych dwóch urządzeń w nowej edycji Flight Tracker można mierzyć aerobalistyczną dynamikę na dystansach setek metrów.
ShadowGraph Edition ShadowGraph Edition
Ta edycja łączy wiele par nieruchomych obrazów pozyskanych w cyfrowych wewnętrznych strzelnicach iskrowych (często nazywanych strzelnicami "wykresów cieniowych") dla niezwykle dokładnego pomiaru dokładnej dynamiki lotu pocisków. Ten pakiet oprogramowania jest przeznaczony dla inżynierów którzy modernizują swoje strzelnice iskrowe za pomocą najnowocześniejszych kamer cyfrowych.

Dane techniczne

Dla uzyskania większej ilości informacji technicznych prosimy o kontakt z naszym biurem.

Dokumenty

 

Oprogramowanie

Szybkie linki

Nowe produkty
Nowiny
Wydarzenia
    Brak nowych informacji.
Biuletyn OptoWizja

 

⌂ STRONA GŁÓWNA
O NAS PRODUKTY APLIKACJE USŁUGI WIEDZA WSPARCIE INFORMACJE