Już w sprzedaży najnowsze modele mobilnych przemysłowych komputerów MobiPC® Emi Kontakt Szukaj MobiPC - Main page MobiPC - Strona główna
  Niedziela, 03 Lipiec 2022 - 10:40:09 - EST, Imieniny: Anatola, Jacka, Tomasza

O NAS - O nas

  • Lucid Triton - Nowy standard wydajności
  • Zwiększ twoją szybkość akwizycji dzięki Matrox Rapixo CXP
  • Pierwsze na świecie kamery przemysłowe z interfejsem 25GigE
  • Załaduj swoją nauczoną sieć neronową bezpośrednio do kamery Flir FireFly
  • CRI JOLANTA - Dystrybutor systemów wizyjnych
  • Już w sprzedaży najnowsze modele szybkich kamer przemysłowych Flir Oryx
  • Kamery EVT 10GigE Vision
  • CRI mobiPC EMI - Najmniejszy mobilny komputer przemysłowy

Informacje firmowe

 

Kontakt

 

O firmie

2017-12-20 11:15:53

CRI Jolanta - siedziba MobiPC® to nazwa marki handlowej zastrzeżonej przez firmę CRI JOLANTA. Marka ta obejmuje sprzęt i oprogramowanie dedykowane mobilnym przemysłowym systemom wizyjnym i pomiarowym.

CRI JOLANTA to polska firma, która powstała 1 stycznia 1990 roku w Wodzisławiu Śląskim. Firma posiada więc już prawie trzydziestoletnie doświadczenie, co daje nam możliwość oferowania produktów i usług na najwyższym poziomie.

Obecnie główna siedziba firmy znajduje się w Gliwicach, a podstawą prawną działalności firmy jest wpis do rejestru działalności gospodarczej w Urzędzie Miejskim w Gliwicach pod numerem I/41/93. Firma CRI JOLANTA jest także płatnikiem podatku VAT, zarejestrowaną w I Urzędzie Skarbowym w Gliwicach z nadanym numerem ewidencyjnym NIP: PL6310009197.

Firma zajmuje się produkcją sprzętu i oprogramowania dla zaawansowanych systemów wizyjnych, systemów pomiarowych oraz medycznych urządzeń diagnostycznych oraz rehabilitacyjnych. Dodatkowa działalność firmy obejmuje dystrybucję komponentów dla przemysłowych systemów wizyjnych, projektowanie i wykonawstwo systemów wizyjnych, doradztwo techniczne oraz szkolenia techniczne.

CRI JOLANTA jest także aktywna w branży medycznej poprzez produkcję urządzeń i oprogramowania dla diagnostyki medycznej oraz rehabilitacji.

Firma prowadzi samodzielnie oraz współuczestniczy w wielu pracach naukowych oraz badawczo-rozwojowych we współpracy z wielu polskimi firmami, uczelniami i instytutami badawczymi, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju i rozpowszechniania najnowszych technologii.

Dla głębszego zapoznania się z działalnością firmy zapraszamy do zapoznania się z następującymi tematami:

Więcej informacji jest także dostępnych w głównym serwisie internetowym firmy CRI JOLANTA pod adresem www.crijolanta.pl

Szybkie linki

Nowiny
Wydarzenia
    Brak nowych informacji.
Biuletyn OptoWizja

 

⌂ STRONA GŁÓWNA
O NAS PRODUKTY APLIKACJE USŁUGI WIEDZA WSPARCIE INFORMACJE