Już w sprzedaży najnowsze modele mobilnych przemysłowych komputerów MobiPC® Emi Kontakt Szukaj MobiPC® - Main page MobiPC® - Strona główna
  Sobota, 03 Czerwiec 2023 - 03:19:06 - EST, Imieniny: Karola, Klotyldy, Leszka

INFORMACJE - Nowe produkty

 • Lucid Triton - Nowy standard wydajności
 • Zwiększ twoją szybkość akwizycji dzięki Matrox Rapixo CXP
 • Pierwsze na świecie kamery przemysłowe z interfejsem 25GigE
 • Załaduj swoją nauczoną sieć neronową bezpośrednio do kamery Flir FireFly
 • CRI JOLANTA - Dystrybutor systemów wizyjnych
 • Już w sprzedaży najnowsze modele szybkich kamer przemysłowych Flir Oryx
 • Kamery EVT 10GigE Vision
 • CRI mobiPC EMI - Najmniejszy mobilny komputer przemysłowy

Informacje

 

Kontakt

 

Co to jest MobiPC®?

2018-01-05 12:32:43

Nowa marka komputerów przemysłowych MobiPC® to mobilne komputery przemysłowe z wbudowanym ekranem wyposażonym w panel dotykowy, dostępne także w wersji z wbudowaną klawiaturą. Dedykowane szczególnie dla mobilnych systemów wizyjnych i mobilnych systemów pomiarowych.
 • Najmniejszy przenośny przemysłowy komputer PC: 260 x 195 x 60 mm.
 • Wbudowany ekran LCD 8.9" z panelem dotykowym.
 • Opcjonalnie wbudowana klawiatura.
 • Budowa modułowa z możliwością rozbudowy o dodatkowe komponenty.
 • Możliwość instalacji karty rozszerzeń o połowicznej długości.
 • Możliwość instalacji wielu twardych dysków, w tym dysków SSD.
 • Możliwość wykorzystania jako mobilny rejestrator sekwencji wideo dla szybkich kamer przemysłowych z rejestracją do pamięci operacyjnej lub na dysk bez utraty ramek obrazów.
 • Dostępne opcjonalne urządzenia pomocnicze: monitory, synchronizator, rejestrator temperatury, rejestrator sygnałów.

Rodzina mobilnych produktów MobiPC®

CRI Jolanta MobiPC® Emi

MobiPC® to rodzina produktów obejmująca mobilne przemysłowe komputery pc, monitory i urządzenia pomocnicze dedykowane szczególnie dla mobilnych systemów wizyjnych oraz mobilnych systemów pomiarowych.

Mobilność tych urządzeń została zapewniona poprzez bardzo małe wymiary obudowy urządzeń, które w przypadku komputera MobiPC® Emi z wbudowanym ekranem LCD oraz wbudowaną klawiaturą nie przekraczają 260 x 195 x 60 mm, a waga tego komputera nie przekracza 2 kg. Ponadto obudowa wykonana jest z aluminium, dzięki czemu jest bardza wytrzymała i odporna na działanie warunków zewnętrznych, a przy tym poprawia chłodzenie elektroniki w jej wnętrzu.
 

Unifikacja MobiPC®

CRI Jolanta MobiPC® Emi

MobiPC® to zunifikowany system obudów dla różnych urządzeń. Model MobiPC® Emi bazuje na formacie podstawy o wymiarach 260 x 195 mm. Dla różnych typów urządzeń są dostępne modele obudów o różnych wysokościach.

Znormalizowany zestaw otworów montażowych pozwala na łączenie ze sobą obudów komputerów z innymi urządzeniami pomocniczymi w jeden stos, dzięki czemu całe urządzenie jest bardziej poręczne przy przenoszeniu, co zwiększa mobilność całego urządzenia. Część otworów montażowych umożliwia zamontowanie dodatkowych akcesoriów pomocniczych takich jak podpórka, uchwyt ścienny, uchwyty dla kamer i oświetlaczy i wielu innych.
 

Elastyczność konfiguracji MobiPC®

CRI Jolanta MobiPC® Emi

Obudowy MobiPC® są przygotowane na montaż różnorodnych podzespołów komputerowych jak płyty główne, dyski HDD i SSD, ekrany LCD, paneli dotykowych, karty interfejsów wideo, karty akwizycji danych, karty rozszerzeń, klawiatury, itp.. Jest to realizowane za pomocą dedykowanych ramek mocujących i płytek maskujących. Dzięki temu bardzo łatwo dostosować konfigurację sprzętu do specyficznych wymagań użytkownika.

Format obudów MobiPC® Emi umożliwia wbudowanie ekranu LCD z panelem dotykowym o wielkości od 8.9" do 10.1" oraz klawiatury, co jest idealnym rozwiązaniem dla mobilnych systemów rejestracji wideo oraz mobilnych systemów pomiarowych.
 

Dostępne urządzenia MobiPC®

CRI Jolanta MobiPC® Emi

Zestaw dostępnych urządzeń MobiPC® obejmuje następujące produkty:

Szybkie linki

Nowiny
Wydarzenia
  Brak nowych informacji.
Biuletyn OptoWizja

 

⌂ STRONA GŁÓWNA
O NAS PRODUKTY APLIKACJE USŁUGI WIEDZA WSPARCIE INFORMACJE